Fang Smith

Goto down

Fang Smith

Odoslať  Illuvion za So október 27, 2012 12:09 pm

Základné informácie

Meno:
Fang

Priezvisko:
Smith

Vek:
21

Pohlavie:
žena

Rasa:
človek- aziat

Národnosť:
Československá -predkov má však z Číny a z Izraela. Jej pra pra pra pra---- rodičia sa presťahovali na Slovensko.

Miesto pobytu / bydlisko:
Cestuje

Spoločníci:
V jej Raiderskej skupine sú ďalšie dve dievčatá.
Meno: Katarína
Vek: 17
Pohlavie: žena
Vzťah: Má s Fang dobrý vzťah. Maja je jej sestra
Povaha: Arogantná a trocha krutá. Vie sa však podľa potreby aj pretvarovať. Rada sa smeje a užíva si srandu aj keď, v jej podaní môže byť sranda pre niekoho iného celkom nepríjemná ak nie smrteľná. Dá sa s ňou však spriateliť
Schopnosti: Katarína je dosť dobrá na boj zblízka, hand-to-hand ale aj proti nožom či zbraniam na blízko. Nie je moc silná, no za to je mrštná a rýchla. Vie strieľať z pištole, kuše, luku a tiež sa vie dobre zakrádať.
Zbraň a vybavenie: vojenský nôž, 9mm revolver, policajná tonfa. Má tiež chrániče na kolená a policajnú helmu. Vysielačka

Meno: Maja
Vek: 17
Pohlavie: žena
Vzťah: Má s Fang dobrý vzťah. Katarína je jej sestra.
Povaha: Je na tom viac menej rovnako ako Katarína.
Schopnosti: Maja je dosť dobrá hlavne ako technik. Vyzná sa v technikách okolo zbraní, ako aj normálnych, tak aj energetických. Dokáže však aj bez nejakých väčších problémov odblokovať terminál. Tiež je veľmi dobrý vodič, či už auta alebo buginy. Čo sa týka boja, nedá sa porovnávať s Katarínou alebo Fang, vie však dobre strieľať. Blízkemu kontaktu sa ale radšej vyhýba. Musela sa naučiť dobre zakrádať.
Zbraň a vybavenie: Kuša s teleskopickým ďalekohľadom /zameriavatkom/ (4-8x zväčšenie) + šípy + čierne okuliare (proti slnku). 9mm polo-automatická pištoľ + ona je ten kto zväčša u seba nosieva väčšinu munície. Vysielačka
Povolanie:
Raider

Organizácia:
Raidery /má taký svoj menší gang

Zbrane, bezpečnosť a iné

Zbrane:
Rýchlopalná brokovnica, 8 ranová (má muníciu no aj tak často využíva mince či plechové štuple)
9mm revolver (má muníciu)
vojenský nôž
policajná oceľová tonfa

Zbroj:
Motorkárske rukavice

Ostatné nástroje:
Čierne policajné okuliare (strelecké)
Ďalekohľad
Malá baterka
Púta
Vysielačka
Kompas a stará mapa.
Pip-boy ktorý jej dal otec (pochádzal z Vaultu ktorý kolonizoval danú časť slovenska, ako aj dedinu z ktorej pochádzala)

Taktika:
Ona je bojovník, ktorý sa predovšetkým snaží vyhnúť priamemu stretu s nepriateľom. Keď chce niekoho zabiť, tak to spraví nepozorovane. Niekedy sa však všetko nedá spraviť v tichosti a vtedy nastupuje boj zblízka. Je expertom na hand-to-hand combat ako aj na boj s holými rukami proti nožom, páčidlám, obuškom basebalkám a všetkým možným zbraniam na blízko. Ak využíva strelné zbrane, tiež skôr preferuje tie z blízka ako sú brokovnice.

Schopnosti:
Ovláda bojové umenie zvané Krav-maga a Aikido. Jej otec ju vycvičil aj v streľbe zo zbraňami.


Psychika postavy

Povaha:
Jej povaha je celkom zvláštna. Vie byť milá no zároveň vie byť strašnou mrchou. Je tak trocha nevyspytateľná a často svoje nálady, ako aj plány mení zo sekundy na sekundu. Keď si však človek zvykne na jej správanie, dá sa s ňou vydržať a dokonca aj spriateliť. Je to ten typ, ktorý niekedy pomôže človeku ktorého nepozná a nič za to nechce, a inokedy by zasa nepomohla pomaly ani svojmu najlepšiemu priateľovi, aspoň nie zadarmo. Je tiež trocha dosť úchylná a pervérzna.
Temperament:
Flegmatik
Znamenie zverokruhu:
kozorožec
Presvedčenie:
Fang okráda a zabíja ľudí. Okráda a zabíja však prevažne len Raiderov a ghoulov. V tomto ohľade je tak trocha rasista. Nenávidí iné rasy okrem človeka. Neverie ich však ako nerovnocenné, proste ich len nemá rada a rada by sa ich zbavila. Preto aj odmietla pozvánku do Slovanského frontu. Nevedela by sa vžiť s ich zákonmi.
Obľúbené:
Má rada prevažne sladké, aj keď to sa jej dopraje len málokedy. Inak má rada napäté situácie, adrenalín v krvi a tiché zakrádanie sa za nepriateľom.
Neobľúbené:
Nemá rada, keď sa niekto pokúša o to, aby stratila nervy. Tiež nemá v láske ostatných Raiderov.
Fóbie:
Z toho, že sa pozabudne v počítaní nábojov a zrazu jej nevyjde posledná strela, čo by ju stálo život.
Sny:
Stať sa členom Krypta &
Zaujímavosti:
Ako aj jej spoločníčky, v tých najťažších časoch hladu by nepohrdli ľudským mäsom.
Životopis:

Fang sa narodila na východe Slovenska v jednej z kolonizačných dediniek, ktoré patrili pod Slovanský front. Jej otec bol patrolom, ktorý dával pozor práve na túto dedinu. Už od jej mladosti chcel, aby sa vydala po jeho stopách a tak ju začal učiť bojovať, ako aj zaobchádzať zo zbraňami. Život v pustatine však bol dosť ťažký. Dedina sama o sebe musela čeliť častým útokom Raiderov či mutantov.. niekedy dokonca aj robotov. Často sa stávalo, že nejaký obyvateľ zomrel. Preto si Fang aj nevedela nájsť žiadnych priateľov. Ak si totiž nejakého našla, zväčša po pár týždňoch zomrel. Vyhľadávala totiž nebezpečenstvo a nie každý mal taký výcvik ako ona. Práve preto to jej priatelia často proste nezvládli. Keď dovŕšila pätnástich rokov, jej dedinu napadol oddiel z Pražskej divízie. Bol to nečakaný útok, ktorý stál životy takmer všetkých dedinčanov. Jediný kto prežil bolo len pár žien a dievčat, ktoré Raideri z Pražskej divízie ušetrili. Pochopiteľne to bolo za istou zámienkou a tieto dievčatá a ženy nemal stretnúť zrovna pekný osud. Fang bola medzi nimi.
Keď sedela zviazaná v stane jedného z Raiderov, na zemi našla obyčajný príborový nožík. Daný Raider ktorý ju mal *obstarať* zrovna nebol prítomný a tak využila možnosť k úteku. Po dlhých minútach si dokázala uvoľniť lano a vyvliecť sa z neho. Keď však už chcela utiecť zo stanu, práve do neho vošiel Raider. Bol prekvapený, čo jej hralo do karát. Musela uvažovať a konať rýchlo, presne tak, ako ju to učil otec. Priami kop špicou topánky išiel priamo do rozkroku Raidera, čo ho poslalo k zemi rýchlejšie, než stihol vykríknuť. Kým však dopadol, stihla sa presunúť za neho a jednu ruku mu omotať okolo krku. Druhou si tú prvú pridržiavala a pomocou toho Raidera zaškrtila. Odmotala mu z nohy pošvu aj s vojenským nožom, ktorý si pripevnila na seba. Následne ešte vytiahla aj zbraň no tú nemienila použiť. Aspoň nie teraz.
Bolo to prvý krát, kedy sa doslova vykašľala na ostatných. Raiderov bolo v tábore príliš veľa a ona nechcela riskovať to, že ju znova chytia a ešte nebodaj zabijú. Preto nechala ostatné ženy a dievčatá napospas Pražskej divízie a sama sa rozbehla do hôr, pri ktorých stála ich dedinka.
Odvtedy jej začal život osamelého vlka. Túlala sa pustinou a zabíjala všetko a všetkých, čo jej prišlo pod ruku. Niekedy mala nedostatok vody, inokedy jedla. Niekedy sa dokonca musela uchýliť ku kanibalizmu, aby prežila. Toto trvalo celkom dva roky. Potom nastala istá zmena.
Narazila na vrak starého autobusu. V nádeji, že sa tam ukryje a na chvíľku odpočinie vstúpila dovnútra. V tom na ňu vyletela nejaká osoba s nožom v ruke. Bolo to len dieťa no ona nemohla riskovať. Následoval blok a rýchli úder priamo do tváre útočníka. Až vtedy si všimla, že je to vlastne dievča, ktoré môže byť tak o štyri roky mladšie, než je ona sama. Nebolo tam však samo. Dievča sa tam nachádzalo ešte jedno, vyzeralo takmer identicky s tým, ktoré na Fang zaútočilo. Nepamätá si presne ako no, dali sa dokopy. Odvtedy sa táto trojica túla pustatinou a robí si viac menej to, čo chce. Stala sa z nich skupina Raiderov ktorá však nemá žiadne meno, sami si meno nedávali. Pomocou mena, by si ich len mohol niekto zapamätať, meno bolo proste len na obtiaž. Fang tieto dve naučila všetko čo vedela. Pomocou nich si trúfla už aj na väčšie skupiny Raiderov či kočovníkov. Zväčša to však bolo za noci, keď bola tma a nikto ich nevedel zazrieť.


Fyzika postavy


Výška:
161
Váha:
57
Farba očí:
čierna
Farba vlasov:
čierne
Vzhľad: /Aj s oblečením na obrázku
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Illuvion

Počet príspevkov : 45
Dátum registrácie : 09.09.2012

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.